poradniki

środa, 15 lutego 2012

Podobno co trzeci Polak cierpi na zaparcia. Jeśli należysz do tej grupy, zapewne stosujesz już jakieś środki zaradcze:

Spożywasz produkty bogate w błonnik.

Czy zdajesz sobie jednak sprawę, że zbyt dużo błonnika w połączeniu z małą ilością wody zapycha jelita i powoduje efekt wręcz odwrotny?

Pijesz dużo wody

Jednak co zrobić, żeby woda zatrzymała się w organizmie i nawilżała ciało, a nie przelatywała przez ciebie jak przez syfon?

Spożywasz ciemne pieczywo

Czy jednak wiesz, że bardzo często chleb jest ciemny, ponieważ piekarz dodaje do niego słód? Poza tym razowe pieczywa nie służą każdemu?

Pijesz produkty mleczne zawierające dobre bakterie np. bifidophilus.

Bardzo dobrze, ale w większości przypadków kefiry i jogurty szkodzą, szczególnie tym, którzy mają konstytucję zimną. Na szczęście możesz jeść inny produkt spożywczy, który działa podobnie.

W najgorszym razie zażywasz tabletkę przeczyszczającą. Czyli sprawiasz, że sytuacja staje się jeszcze bardziej krytyczna. Tabletka bowiem działa niezwykle agresywnie i tak naprawdę rozleniwia, osłabia i odwadnia twoje jelita. A poza tym działa tylko raz, a potem wszystko wraca do „normy”.

A teraz zadam ci pytanie:

 

Czy chcesz naprawdę pozbyć się uciążliwych zaparć i sprawić, aby twój układ trawienny zaczął pracować prawidłowo?

Jeśli tak, to instrukcję znajdziesz w tej książce.

Ten poradnik został napisany dla ciebie, a nie dla lekarzy. Oznacza to, że w prosty i klarowny sposób przekazuję ci wiedzę, której korzenie sięgają kilku tysięcy lat wstecz. Dzięki niej poznasz:

7 zasad zdrowego stylu życia

10:45, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »

Poradnik, jakiego jeszcze nie było!
(ebook – wydanie II, w wygodnym formacie PDF, A6, str 138)

Jeśli lubisz zimowe wędrówki po lesie, albo chciałbyś zadziwić swoich imieninowych lub świątecznych gości oryginalną potrawą, samodzielnie przyrządzoną ze świeżych, zimowych grzybów – to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie!!!

1) Znajdziesz w nim dokładne opisy oraz kolorowe zdjęcia wielu cennych (smakowo i zdrowotnie), zimowych grzybów, o których inni nawet nie słyszeli.
2) Poznasz ciekawe przepisy na różne smaczne, grzybowe potrawy oraz świetnie harmonizujące z nimi nalewki.
3) Będziesz mógł wypróbować wiele praktycznych porad, które dobrze zabezpieczą i ułatwią Ci zimowe wędrówki, nawet w trudnym, nieznanym terenie.
4) Być może spontanicznie się uśmiechniesz lub zadumasz, czytając wplecione w ten poradnik – dygresje.

Jest jeszcze jedno istotne pytanie: czy warto jest biegać zimą z laptopem po lesie, skoro można też sobie zamówić tradycyjną (czyli papierową) wersję tego poradnika? Odpowiem tu prosto i szczerze – nie warto! Z laptopem – nie! Ale… ale można przecież wgrać ten poradnik do znacznie wygodniejszego czytnika, tableta lub smartfona, albo po prostu – wydrukować naluźnych kartkach interesujące Cię zdjęcia oraz opisy i wraz z kanapką, schować je do kieszeni, a potem śmiało z nich skorzystać w terenie. Takim oto sposobem, może się okazać, że wersja elektroniczna tegoż poradnika jest równie wygodna, jak papierowa, a przy tym jest ona o wiele łatwiejsza (szybsza) do zdobycia i znacznie tańsza.

10:40, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 stycznia 2012

Zależy Ci na tym związku, prawda? Chcesz o jego siłę zawalczyć. Czy zastanawiałeś się może, dlaczego? Co daje człowiekowi trwanie w stałym, dobrym związku uczuciowym z osobą płci przeciwnej?

Przyjrzyj się razem ze mną tym wartościom, bo liczę na to, że wtedy jeszcze bardziej będziesz chciał czytać kolejne strony mojej książki po to, by kurować, wzmacniać i ubarwiać swój związek.

Dlaczego warto żyć w trwałym związku?
Czasem bywa tak, że zaczynając życie we dwójkę, wcale się długo nie zastanawiamy nad plusami takiego „ukła-du”. Od tysiącleci przyjęło się, że ludzie żyją parami; po-bierają się, mieszkają razem, mają wspólne łóżko, drzwi, stół i dzieci. Potem czasem też razem się starzeją i bardzo tęsknią, gdy któreś odejdzie pierwsze...

A jednak spróbuj przyjrzeć się tej umowie społecznej pod lupą. Powiedzieliście sobie w urzędzie – albo jeszcze bardziej uroczyście; w kościele – że zrobicie wszystko, żeby tej drugiej osobie było dobrze, że będziecie się wspierać i dbać o trwałość tego, co Was łączy. Ale właściwie po co?

Może należałoby uwierzyć, że człowiek to istota biologiczna, jak wszystkie inne ssaki i że ta biologia wcale nie uczyniła go istotą monogamiczną? Może stały związek jest przeżytkiem, tworem z lamusa, archaiczną przereklamowaną mrzonką, niemożliwą do utrzymania realnie we współczesności?

11:12, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 stycznia 2012

Czym jest klaps? Dlaczego bijemy dzieci akurat w pośladki? W jaki sposób bite są dzieci w innych kulturach? Jakie są techniki bicia dzieci? Czy lanie może być aktem miłości? Czy i jak zmieniało się społeczne przyzwolenie na stosowanie kar cielesnych? Jaki jest stosunek Kościoła do takich kar? Jakim zmianom ulegał sposób bicia dzieci na przestrzeni wieków? Czy zawsze usprawiedliwiano kary cielesne rodzicielską miłością?

Odpowiadając na te pytania, autorka opisuje historię bicia dzieci na świecie i tradycję stosowania kar cielesnych w naszym kraju, przytacza i analizuje badania opinii społecznej, cytuje swobodne wypowiedzi rodziców na forach internetowych oraz obszerne fragmenty współczesnych poradników zachęcających do wymierzania kar cielesnych.

Już bez bicia? Spór o klapsa jest próbą odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak trudno nam uznać, że również klaps jest biciem, i dlaczego, choć od 1 sierpnia 2010 roku w Polsce zabronione jest stosowanie kar cielesnych, wciąż tak wielu rodziców przyzwala na bicie dzieci w celach wychowawczych.

Fragmenty książki publikowane w serwisie www.naszemaluchy.pl.

09:04, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 grudnia 2011

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jedni mają pieniądze, podczas gdy inni wiążą ledwo koniec z końcem?

Zdaniem większość Polaków w czasach PRL-u dojście do majątku było nieporównywalnie łatwiejsze i osiągalne dla każdego rozgarniętego człowieka, gdyż wówczas w kraju brakowało niemal wszystkich artykułów, jakie można było łatwo importować od naszych sąsiadów. Sytuacja obecna już na to nie pozwala ze względu na przesycenie rynku wszelkimi towarami. Bez ogromnych nakładów i znajomości po prostu nie można rozpocząć biznesu, który byłby w stanie choćby przetrwać w tak trudnych czasach, nie mówiąc już o stałym pewnym dochodzie.

Nic bardziej mylnego! Biznes nie musi zaczynać się od dużych sum pieniężnych, a jednak może przynosić bardzo satysfakcjonujące zyski.

W jakiś sposób ludzie wbili sobie do umysłów że bogactwo jest możliwe tylko dla wybitnych, inni natomiast z góry skazani zostali na oszczędne, przeciętne życie.
Bzdura! Nie wierz w to. Nie trzeba mieć majątku, nie potrzebujesz znajomości, jeżeli nie zgadzasz się ze mną jesteś w finansowym matrixie, w który wpędziło cię twoje otoczenie już od czasów wczesnego dzieciństwa. Znajomości kreują się podczas twojej aktywności w biznesie, ale sprytni nawet bez tego osiągają to, czego oczekują.

W Polsce i na świecie są ludzie którzy zarabiają ogromne pieniądze, choć wcześniej byli przeciętni i biedni, fakty mówią same za siebie…

W USA każdego tygodnia przybywa blisko dwustu nowych milionerów. 83% ogólnej liczby bogatych Amerykanów nic nie odziedziczyło! Ci ludzie dorobili się od zera. Powtarzam nic tutaj nie jest dziełem przypadku. W Polsce również milionerów z roku na rok przybywa…

Co więc tak naprawdę wpływa na te osoby i czym różnią się od ogółu populacji?

Zdradzę ci sekret, to są zwykli, przeciętni ludzie, posiadający jednak tak zwany „spryt w biznesie”.

Dziś dorobić się jest bardzo łatwo i wcale nie potrzeba posiadać wiele pieniędzy, jeżeli wie się co robić.

Czemu niektórym towarzyszy „szczęście” i bogacą się nawet od zera, podczas gdy reszta pracuje nieustannie za najniższe stawki krajowe?

Musisz poznać czynniki, których trzeba się po prostu nauczyć, ale bez wytrwałości przegrasz jak inni.

Chcesz dowiedzieć się wreszcie, co naprawdę robią sprytni bogaci, aby odnosić sukcesy?

Czas więc poznać tajemnice bogatych i wykorzystać je osobiście.

Bogać się jak Sprytni Bogaci to praktyczny podręcznik pomnażania pieniędzy napisany przez ucznia bogatego człowieka i byłego przedsiębiorcę, który po prostu miał szczęście gdyż poznał swego nauczyciela biznesu i to go odmieniło.

Czy to kolejna książka ściśle motywacyjna?

Jeżeli liczysz na kurs uprzejmości źle trafiłeś. Jeśli szukasz książki w pełni poświęconej motywacji, zły adres. Pozycja, na którą patrzysz będzie dla ciebie jak kubeł paskudnej lodowatej wody, który natychmiast zmieni twoje myślenie o 180 stopni, za co ręczę własnym nazwiskiem!

Istnieje kilka tajemnic, do których dostęp mają wyłącznie bogaci. Jest wiedza do jakiej dobrnąłbyś jedynie po wielu latach prowadzenia własnego biznesu, o ile w ogóle udałoby ci się tego dokonać bez znajomości.

Jeżeli pragniesz w życiu zmian, musisz nauczyć się jak do nich po prostu dochodzić.21:03, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 listopada 2011

Większość Autorów po publikacji wycofuje się i czeka. Po jakimś czasie dopiero loguje się do panelu, by sprawdzić, ile się sprzedało. Tymczasem publikacja to dopiero początek ciężkiej pracy. W dzisiejszych czasach rola wydawcy staje się coraz mniejsza. Jego zadanie to przygotowanie książki do wydania, dystrybucja (e-bookowo przekazuje swoje e-booki do wszystkich księgarni w kraju), wysłanie propozycji do recenzentów. Proszę sobie jednak wyobrazić, jak w zalewie książek, jaki mamy dziś w sieci i na półkach sklepowych, wybrać coś dla siebie, coś wartościowego. Jak przede wszystkim zwrócić uwagę na książkę debiutanta, jeśli nic o nim nie wiadomo. Jak ma być wiadomo, skoro sami autorzy nie podają informacji o sobie, wzdrygają się przed pokazaniem swojego zdjęcia, nie chcą rozmawiać z czytelnikami. To zaskakująca postawa. Książka, choćby najlepsza, nie obroni się bez Autora. Potrzebuje go jak ryba wody. Autorzy często zasłaniają się fałszywą skromnością, twierdzą, że nie zależy im na sławie, chcą tylko, by ktoś ich czytał. Dlaczego zatem nie wypuszczają swojej książki za darmo tylko targują się o każdą złotówkę w cenie e-booka? A może właśnie dobrym wyjściem byłoby maksymalnie obniżenie ceny na początek (zawsze można ją podnieść), by skłonić do zakupu niezdecydowanych? Jeśli ktoś ma wydać na książkę elektroniczną kilkanaście złotych, będzie szukał raczej czegoś znanego. Pomyślcie o tym, Drodzy Autorzy. Dziś macie niezwykłą i niespotykaną dotąd możliwość szybkiego zaistnienia na rynku wydawniczym. Pamiętajcie jednakże, że konkurencja jest duża, takich jak Wy, debiutantów, zakochanych w swojej książce, są setki, tysiące, miliony. Wiem, jak bardzo Wam zależy na KSIĄŻCE, na jej wydaniu, zobaczeniu na półce w księgarni. To cel i sens życia pisarza. Pragniecie czuć się docenieni, poważani, marzycie o tym, by ktoś nazwał Was pisarzami, by móc wpisać w urzędowym formularzu zawód: pisarz. Zadrżało teraz Twoje serce na tą myśl, prawda?

Zatem zabierz się do pracy, Drogi Początkujący Autorze. Stoi przed Tobą Nowa Droga, zawód przyjemny, choć trudny, w którym nie osiągniesz sukcesu bez własnego zaangażowania.

Co możesz zrobić, by pokazać i wypromować swoją książkę? Wszystko.

Czytaj więcej

Tagi: promocja
14:43, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 listopada 2011

fotografowanie„Łatwe fotografowanie” nie jest typowym poradnikiem fotograficznym, został napisany w taki sposób aby zrozumienie podstawowych zagadnień związanych  z obsługą lustrzanki cyfrowej oraz fotografowaniem było łatwe dla początkujących, niedoświadczonych użytkowników.

08:51, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 sierpnia 2011

jakbudowac"Pierwszy dom dla wroga, drugi dla sąsiada a trzeci dla siebie"

- Jakie kroki trzeba podjąć, żeby praca przy budowie własnego domu była przyjemnością?
- Co zrobić, żeby dojść do etapu wykończania budynku?
- W jaki sposób nie dopuścić aby na drodze nie stanęły różne trudności i kłopoty?
- Jak uniknąć sytuacji w której problemy mogą pojawić się już na samym początku inwestycji?
- Jak wybudować nowoczesny i energooszczędny dom?
- Oraz co zrobić, żeby budowa nie zamieniła się w jeden wielki koszmar, spędzający sen z oczu?

Na te i wiele innych pytań odpowiada ten poradnik. To kompendium budowlane, stworzone przy współpracy ekspertów, instalatorów oraz producentów w tej branży, krok po kroku przeprowadza inwestora przez wszystkie etapy inwestycji, sprawiając, że wymarzony dom stanie się czymś realnym a cały proces budowlany zakończy się sukcesem. Książka ta jest pomocą dla początkujących osób, nie mających wiedzy budowlanej, jak również dla bardziej zaawansowanych w tej dziedzinie.

Rzeczą wyróżniającą ten poradnik na tle innych jest to, że został napisany oczami inwestora a nie inżyniera budowlanego. Jeżeli budujesz dom po raz pierwszy to dzięki tej publikacji, wbrew powszechnie panującej opinii uda Ci się osiągnąć cel i wybudujesz wymarzony dom dla siebie a nie dla wroga.

13:29, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 lipca 2011

komunikacjaJeżeli szukasz sposobu na opracowanie ciekawej i oryginalnej prezentacji. Jeżeli chcesz przygotować dobre i przekonujące argumenty, to w książce Marka Stączka "Komunikacja kreatywna" znajdziesz ponad 40 pomysłów by to zrealizować. Autor podaje praktyczne sposoby i pokazuje przykłady z życia gdzie to wykorzystano.

 

"Lekka, praktyczna, z dużą ilością ciekawych przykładów, ale ? największym atutem tej książki jest to, że Marek Stączek dzieli się pomysłem na tworzenie przekonujących argumentów i oryginalnych wypowiedzi. Wypowiedzi, które można wykorzystać, tak w prezentacji na forum jak i podczas rozmów biznesowych. Gorąco polecam!".

Anna Michałowska, TVP Biuro Reklamy

10:17, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 czerwca 2011

konfliktSytuacje konfliktowe spadają na nas nieoczekiwanie. To, jak powinniśmy się wówczas zachować przychodzi nam do głowy, gdy mleko jest już rozlane.  Mark Stączek proponuje nam przejście przez sześć sytuacji konfliktowych, po to, by móc być na nie przygotowanym.  Dobra teoria sprawdzona w praktyce. Gorąco polecam! 

Grzegorz Nakonieczny, TVP

Wielu z nas postrzega konflikty jako wojnę. Media częściej używają określenia "konflikt zbrojny", niż "wojna". Na wojnie wytaczamy najcięższe działa, by zniszczyć przeciwnika. Algorytm jest jedne: albo ja, albo przeciwnik. Autor uświadamia nam, podając Algorytm 5 Kroków, że rozwiązanie konfliktu jest możliwe zawsze. Bez ofiar i bólu. Konieczny jest jednak wysiłek i dobra wola.

Andrzej Białek, wiceprezes Wydawnictwo CHARAKTERY

ZAMÓW

09:07, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »

Jakub B. Bączek
PRZYGOTOWANIE DO PRACY W ANIMACJI

animacjaAnimacja czasu wolnego staje się nie tylko pracą pożądaną na rynku i nie tylko wzrasta na nią zapotrzebowanie. Animacja pozwala również na samorealizację, dlatego dla wielu osób jest wymarzona. Ten e-book jest dla osób, które dostrzegają w sobie inteligencję, poczucie humoru, kreatywność, pewność siebie oraz są podekscytowane zaletami zawodu animatora.

Jakub B. Bączek przedstawia czytelnikom sprawdzone zasady, którymi należy kierować się przy wyborze pracodawcy, ukazuje elementy, na które warto zwrócić uwagę przy podpisywaniu kontraktu animacyjnego oraz przedstawia zasady, którymi powinien kierować się zawodowy animator. E-book stanowi przydatne źródło informacji dla osób, które podjęły decyzję, że spróbują swoich szans w tym zawodzie.

Poruszane kwestie:
- edukacja animatora zawodowca
- poszukiwanie i wybór pracodawcy
- podpisanie kontraktu animacyjnego
- zasady zawodowego animatora
- lista rzeczy do spakowania
- przydatne linki

09:02, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 maja 2011

zacznij pisac"Pisanie jest mieszaniną techniki i talentu. Pisarz jest natchnionym, przepełnionym pasją tworzenia wirtuozem pisarskiego rzemiosła."

Zacznij pisać. Motywacyjny poradnik pisarza został napisany przez... wydawcę. Obejmuje zagadnienia związane z rzemiosłem pisarza od motywacji, przez warsztat aż po wydanie książki.

Z poradnika dowiesz się, co to znaczy "być pisarzem", skąd czerpać inspiracje i gdzie najlepiej się wydać. To jedyne na rynku opracowanie omawiające rynek publikacji elektronicznych.

Sięgnij po e-booka, jeśli:
- chcesz pisać, a boisz się zacząć
- piszesz, a nie wiesz, czy dobrze
- napisałeś i chcesz to wydać.

E-book powstał na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku wydawnictw elektronicznych i papierowych. Dowiesz się z niego, jak przekonać wydawców i krytyków do swojej twórczości, jak stać się zawodowym pisarzem, czego jeszcze Ci brakuje, by osiągnąć sukces.

Publikacja składa się z trzech części. W pierwszej - "Być pisarzem" poznasz prawdę o sobie jako twórcy, dostaniesz kilka motywujących  do tworzenia porad, wykonasz ciekawe ćwiczenia.

W drugiej części "Pisać, pisać, pisać" zostaniesz zmuszony do pisania, poznasz szereg chwytów warsztatowych, dzięki którym przestaniesz marzyć o Wenie i zaczniesz po prostu pisać.

Część trzecia "Wydaj się" przeznaczona jest dla tych, którzy już napisali i chcą sprzedaż swoją książkę. Poznasz tu rynek książki elektronicznej, wiodących wydawców oraz tych, którzy mogą Ci pomóc w promocji. W tej części wypowiadają się właściciele wydawnictw, portali literackich i społecznościowych, tworzących polski liternet.
To jedyna na rynku publikacja, która zmotywuje Cię skutecznie do pisania, pozwoli uwierzyć w swoje siły i nauczy technik pisarskiego rzemiosła.

 

Spis treści

Część pierwsza
Być pisarzem 9
Zostać pisarzem. Co to znaczy? 9
Ćwiczenie pierwsze 16
Motywacja do pisania 17
Ćwiczenie drugie 21
Świadomość pisarza 22
Ćwiczenie trzecie 27
Co ja właściwie piszę? 28
Typy pisarzy 34

Część druga
Pisać, pisać, pisać... 37
Skąd czerpać inspiracje? 37
Ćwiczenie czwarte 43
Czytelnik, czyli Twój cel 44
Pomysły na fabułę 47
Ćwiczenie piąte 59
Trójwymiarowy model fabuły 60
Ćwiczenie szóste 64
Plan fabuły 67
Twój bohater 72
Ćwiczenie siódme 82
Czas przystąpić do opowiadania? 83
Ćwiczenie ósme 87
Konkret zamiast abstrakcji 88
Archetypy i stereotypy 95
Ćwiczenie dziewiąte 100
Emocje i uczucia bohaterów 101
Ćwiczenie dziesiąte 107
Dialogi, czyli jak rozmawiają postaci 108
Ćwiczenie jedenaste 114
Zagadka stylu 115

Część trzecia
Wydaj się 121
Sposoby na bestseller 121
Ćwiczenie dwunaste 126
Elementy typografii 127
Indeks Jasności Czytelniczej 132
Interpunkcja w dialogach 134
Miękka spacja 137
Indeksy i spisy 139
Droga do wydawcy 141
Self-publishing 152
Dystrybucja 159
E-Bookowo 164
Złote Myśli 167
Bezkartek 172
Virtualo 174
eClicto 177
iFormat 181
Nexto 183
Zixo 186
Mediatown 189
eLib 191
IT Engineering Inc. 196
Podsumowanie 200
Promocja 201
Granice 203
Nakanapie 209
Bookznami 213
Facebook 216
Cyfrowa literatura 218

 

ZAMÓW

Tagi: pisanie
12:52, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 maja 2011

stresCzy nie chciałbyś poczuć się szczęśliwy? Zobaczyć siebie w wyobraźni z buzią rozjechaną w uśmiechu? Nie tak troszku szczęśliwy, ale tak bardzo, bardzo, bardzo. Załóżmy, że jesteś milionerem. Plaża, ocean
u Twych stóp. Oddajesz się spacerkowi, paradując ubrany jedynie  w ziarenka piasku, które włażą bardziej tu, niż ówdzie. Patrzysz jak na błękitnym niebie fruwają mewy, robiąc kleksy na plaży ;). Seans zachodu słońca właśnie się zaczyna, więc układasz swe ciałko przecudnej urody w hamaczku i oddajesz się relaksującemu bujaniu. W obłokach. Zbijaniu bąków. I udawaniu, że nie jesteś nagi. Myślisz o dniu kolejnym, który niesie Ci obietnicę równie wspaniałych niespodzianek, jakie dziś się wzięły i pojawiły. Zajęcia, które wcześniej budziły w Tobie nieprzyjemne odczucia, ciemne wizje i jęk strachu, teraz wywołują euforię,  pasję i motywację do działania i lepszego życia. Czyż to nie wspaniała wizja? W dodatku Twój stary znajomy mówi do Ciebie "Wasza wysokość", bo teraz to Ty tu rządzisz. Przedstawmy go: "smrodek stres", niegdyś zwany "Niszczycielem Życia". Zgrzyt płyty. Zaraz, zaraz, jeszcze tak nie jest. Wróć.
On wciąż rządzi Twoim życiem. Za całych swoich sił niszczy Twoje życie, Twoją pewność siebie i Twoje marzenia.

Masz wybór. Możesz mu nadal usługiwać, albo sprawić, że zacznie usługiwać Tobie. Na zawsze. Pokonaj go! Poznaj. Przechytrz.    
I weź w niewolę. A zwycięstwo gwarantowane.

ZAMÓW

09:48, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »

balonowe kreacjeLektura e-booka jest pierwszym krokiem do nabycia nowego narzędzia animacyjnego - skręcania z balonów zwierzątek i innych kreacji dla dzieci. Dobry animator wie, że inwestycja w rozwój i nabywanie nowych narzędzi to szansa na wyższe zarobki i więcej zleceń w animacji. Każdy ma jednak inny sposób nabywania wiedzy - wzrokowcy potrzebują e-booka takiego jak nasz, dotykowcy potrzebują udziału w szkoleniu, by samemu sprawdzić "jak to się robi", a słuchowcy najlepiej skorzystają na naszych kursach e-learning. Bez względu jednak na to, jak uczysz się Ty, e-book pomoże Ci przygotować się do profesjonalnej animacji w praktyce - zapraszamy do lektury!

Poruszane kwestie:
- Podstawowa wiedza o balonach podłużnych
- Poprawne pompowanie balonów
- Autoprezentacja w procesie tworzenia
- 10 zasad zawodowego animatora
- Przydatne linki

ZAMÓW

09:45, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »

malowaniebuziekMalowanie twarzy nie jest narzędziem nowym. Można by więc napisać, że jest "stare jak świat". Forma ta jednak okazuje się niezwykle aktualna i ciągle popularna. Zmieniają się jednak pomysły i wzory malowania - u Indian np. malunkiem była już czarna kreska na nosie. Dzisiejsze dzieci proszą natomiast animatorów o kreacje typu Spiderman czy Hannah Montana. Można stwierdzić, że malowanie twarzy jako narzędzie animacji jest tradycyjne, ale jego treść podąża za nowoczesnymi mediami. W tym e-booku skupimy się na podstawowych kwestiach malowania twarzy.

Poruszane kwestie:
- Podstawowa wiedza o malowaniu buziek
- Poprawne przygotowanie stanowiska
- Przyciąganie uwagi dziecka
- Zdobycie zaufania
- Malowanie dorosłych
- Rozpoczęcie pracy
- Przydatne linki

 ZAMÓW

09:38, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 kwietnia 2011

animacjaANIMACJA CZASU WOLNEGO
Praktyczny podręcznik dla animatorówJest to pierwszy e-book w Polsce, który jest gotowym zbiorem scenariuszy animacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomysłów na show wieczorne w hotelach oraz form animacyjnych na plaży czy przy basenie. E-book opisuje pokrótce teorię animacji i wprowadzenie w jej poszczególne dziedziny, ale
w 80% składa się z gotowych pomysłów animacyjnych. Jest więc jak znalazł dla osób, które rozpoczynają pracę w animacji lub dla tych, które szukają nowych inspiracji.

Animacja czasu wolnego to rozwijająca się gałąź turystyki, ale także pedagogiki i psychologii. E-book podejmuje kwestie zagospodarowania czasu wolnego turystów jako pierwszy w kraju. Stanowi on przydatne źródło informacji dla nauczycieli, pedagogów, animatorów, konferansjerów, pracowników turystyki
i domów kultury, a także rodziców. Jest niezbędną pozycją w zbiorach uczelni turystycznych, pedagogicznych i aktorskich!!!

Poruszane kwestie:
- teoria animacji czasu wolnego
- mechanizmy postępowania w sytuacji zabawy
- animacja all-round
- animacja dzieci i młodzieży
- animacja dorosłych
- animacja sportowa
- public-relations w turystyce
- podstawy reklamy w turystyce
- PONAD 200 GIER I ZABAW ANIMACYJNYCH!

KILKANAŚCIE GOTOWYCH SCENARIUSZY DLA ANIMATORÓW, KONFERANSJERÓW I PROWADZĄCYCH IMPREZY!

ZAMÓW

10:54, catarina78 , poradniki
Link Komentarze (1) »

psychologiaPSYCHOLOGIA EVENTÓW
Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik psychologii dla branży eventowejJeśli chcesz dowiedzieć się, jak należy zbudować wizerunek eventu, jak zastosować w swojej pracy kaizen, jak planować event i jak radzić sobie z grupami, to jest to e-book właśnie dla Ciebie. Oprócz definicji i typologii eventów, autor proponuje też czytelnikom bogatą literaturę na temat profesjonalnej branży eventowej, która jest wynikiem wieloletnich poszukiwań i gromadzenia materiałów. "Psychologia eventów" jest publikacją przełomową także dlatego, że jest to pierwszy polski tytuł na rynku wydawniczym, dotyczący w całości właśnie tej dziedziny. Zachęcamy do lektury nie tylko eventowców, ale też animatorów i działy HR oraz PR w firmach.

Eventowcy w Polsce nie mają łatwego zadania jeśli poszukują literatury na temat swojej branży. Odpowiedzią na ten stan jest najnowszy e-book Jakuba
B. Bączka: Psychologia eventów. W praktyczny sposób, możesz nauczyć się jak organizować eventy, żeby spełniły one oczekiwania Klientów i Odbiorców. To pierwsza tego typu publikacja na krajowym rynku - warto ją mieć!

Poruszane kwestie:
- teoria eventów - definicja i podział
- rozwój pojęcia "event" w Polsce
- teoria pola komfortu
- teoria wizerunku
- kaizen w eventach
- procedury eventowe
- teambuilding
- pointgames
- incentive
- mechanizmy funkcjonowania grupy
- autoprezentacja i perswazja animatora eventowego
- podstawy pracy z dziećmi na eventach i wiele innych!

KILKANAŚCIE POMYSŁÓW DLA EVENT MANAGERÓW, ANIMATORÓW, DZIAŁÓW HR I PR ORAZ PROWADZĄCYCH IMPREZY!

ZAMÓW

10:50, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 marca 2011

zdobycfaceta"Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za Tobą szalał" to pierwszy na rynku polskim poradnik dla kobiet, dzięki któremu będziesz potrafiła zdobywać i uwodzić facetów. Zastanawiałaś się, co sprawia, że kobieta przyciąga mężczyzn? Co tak naprawdę kręci mężczyzn w kobietach? Co sprawia, że kobieta jest interesująca i przykuwa uwagę pomimo tego, że nie jest zbyt urodziwa? Jak to się dzieje, że kobieta postrzegana jest jako niezwykle seksowna? Dzięki tej książce dowiesz się tego wszystkiego i będziesz w stanie przyciągnąć do siebie wymarzonego partnera. Poradnik obfituje w wiele pomocnych ćwiczeń oraz pytań, które pozwolą odkryć Ci tkwiącą w Tobie siłę i niepowtarzalną moc. Od teraz możesz skorzystać z technik opisanych w książce i poznać sekret, jak zdobyć faceta, jak go oczarować i  jak sprawić, by ciągle za Tobą szalał. Dowiesz się, w jaki sposób fascynować mężczyznę przez cały czas, a nie tylko na początku znajomości.

 

 

To jest książka, dzięki której Ty, kobieto:

- zajrzysz głęboko w siebie i poznasz swoją pierwotna naturę

- odpowiesz na pytania, na które długo nie umiałaś odpowiedzieć

- odkryjesz bogactwo i niepowtarzalność swojej osoby

- będziesz bardziej rozumiała siebie

- zbliżysz się do istoty Twojej kobiecości

- zdobędziesz pewność i wiarę w siebie

- ulepszysz swoje stosunki z najbliższymi

- będziesz tryskać energią

- nauczysz się kierować w życiu siłą i wewnętrznym głosem

- zmienisz swoje życie i będziesz zawsze miała dla siebie czas

- będziesz umiała wybaczyć sobie i innym dawne krzywdy

- będziesz potrafiła radzić sobie ze złością

- staniesz się kobietą zmysłową, magnetyczną, która przyciąga wzrok mężczyzn

ZAMÓW

18:00, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 stycznia 2011

zatrudnienieSzukasz pracy? A może chcesz ją zmienić?

Przeszukujesz przy tym wszelkie portale internetowe w poszukiwaniu cennych informacji?

Ale za żadne skarby nie możesz ich znaleźć
lub poświęcasz na to długie godziny swojego cennego czasu!

Już nie musisz!!!
Drogi Czytelniku!
Dostaniesz tutaj "porcję" wszystkich potrzebnych informacji w jednym miejscu, ponad to znajdziesz tu również całą gamę porad - od momentu przygotowania się do poszukiwań, na rozmowie kwalifikacyjnej kończąc.

Z tego poradnika dowiesz się m.in.:
 - jak dokonać samooceny i zaplanować ścieżkę kariery zawodowej;
 - jaką obrać strategię działania oraz jak wyznaczać sobie cele;
 - gdzie szukać ofert pracy;
 - w jaki sposób napisać oryginalny list motywacyjny i odpowiednie CV, które wyróżnią Cię spośród kilkuset podobnych, szablonowych aplikacji;
 - jak sie zaprezentować i na co się przygotować składając dokumenty aplikacyjne;
 - w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej;
  oraz wiele innych niezbędnych informacji.

 Teraz zastanów się proszę drogi Czytelniku, czy Twoje wcześniejsze działania były przemyślane, a także czy poszukiwanie pracy zostało odpowiednio zaplanowane pod kątem Twoich predyspozycji psycho-fizycznych?

Jeżeli nie, ten poradnik pomoże Ci to zmienić.

Kup

12:07, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 stycznia 2011

pozycjonowanieJak w krótkim czasie sprawić, aby Twoja strona WWW zajmowała Pierwsze miejsce w Google?


Poznaj sposoby, triki, sztuczki, narzędzia, które w niedługim czasie wzniosą Twoją witrynę na szczyty najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych!

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia w Pozycjonowaniu WWW. Publikacja została napisana w taki sposób, że jest jasna, prosta i zrozumiała nawet dla kompletnych laików, którzy nigdy nie zetknęli się z tym tematem.

W Ebooku znajdziesz praktyczne porady, których zastosowanie sprawi, że Pozycja Twojej witryny w wyszukiwarkach internetowych zacznie gwałtownie rosnąć. W publikacji zostały opisane m.in. narzędzia, które w pewien sposób automatyzują proces Pozycjonowania, np. dodawarka Adder, która za Ciebie umieszcza linki do Twojej strony w katalogach stron internetowych, oszczędzając Twój cenny czas, którego pewnie nie masz zbyt wiele - jak każdy z nas. Wszystkie narzędzia, których sposób użycia opisałem są całkowicie darmowe - zaoszczędzisz więc swoje, ciężko zarobione pieniądze. Oczywiście mój ebook, to nie tylko opis narzędzi ułatwiających pozycjonowanie, ale także wiele innej wartościowej wiedzy.

Czytaj więcej

18:04, catarina78 , poradniki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Twoja wyszukiwarka
Wydawnictwo e-bookowo.pl